ANKARA CAM BALKON FİRMALARI

                                                        

İsor yapı cam balkon firmaları arasında kullandığı üstün sistem ve kaliteli hizmetle sektörün önde gelen işletmeleri arasına girmiştir. Cam balkon üretici firma avantajlarından yararlanmak isteyenler için günün her saat iletişim kanallarını açık tutan işletmemiz ivedik organize sanayi ostimde müşterileri için en doğru sistemleri üretmeyi amaçlamaktadır. Cam balkon firmamız üretirken kendi ticari beklenti ve çıkarlarında önce müşteri memnuniyeti esas almak üzere gece-gündüz çalışmaktadır.

   


Cam balkon firmamız müşteri talebi doğrultusunda cam balkon sistemine karar verilmesinden sonra ölçülerin alınması ile başlayan süreç üretimin ilk adımıdır. Bu adımları sorunsuz bir şekilde tamamlanması müteakibinde montaj aşaması başlar. Cam balkon montajı işleminin ardından müşteri kullanımına sorunsuz bir şekilde teslim edilir. cam balkon firmamız bu müşteri memnuniyeti için işin her evresinde bünyemizde son derece uzman ve profesyonel personel bulundurarak bu sayede kusursuz işçilik ilkesi ile hizmet vermektedir.

 İsor Yapı cam balkon sistemleri olarak Kaliteyi ön planda tutup müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi Şiar edinmiş bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz montaj sonrası müşteri memnuniyetini kendimize İlke edindik cam balkonun her branşında katlanır tek camlı ve ısıcamlı sürme sistemleri tek camlı ve ısıcamlı hareketli küpeşte Giyotin kumandalı sistem tek camlı ve ısıcamlı olmak üzere bütün bu sistemlerde müşterilerimize itina ile hizmet vermekteyiz

 Vizyonumuz
 
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
 
Misyonumuz
 
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak. Toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.